KONKURS Z OKAZJi ŚWiĘTA DYNi

rok temu

DYNIA – ogromne, radośnie kolorowe warzywo kojarzące się nieodmiennie z jesienią. Dynia nie tylko dostarcza wrażeń estetycznych w ogrodzie, lecz także mile widziana jest w kuchni, ale najwięcej radości dostarcza dzieciom w przedszkolu i podczas wspólnych zabaw plastycznych z rodzicami.

„Dyniowa postać”

1.  Organizatorem konkursu „Dyniowa postać” jest Przedszkole nr 171
  2. Cele konkursu:
  • zdobywanie doświadczenia w zakresie twórczości plastycznej;
  • rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci;
  • wspólnie z rodzicami spędzanie czasu na wesołej zabawie;
  • prezentacja własnych dokonań twórczych;
  1. Warunki uczestnictwa:
  • uczestnikami konkursu mogą być wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola wraz z rodzicami;
  • przedmiotem konkursu jest wykonanie dowolną techniką plastyczną  postaci z dyni
  •  każdy uczestnik może dostarczyć jedną konkursową dynię
    z karteczką zawierającą: imię i pierwszą literę nazwiska oraz numer grupy;
  1. Kryterium oceny pracy: komisja konkursowa będzie brać pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonanej pracy, zgodność z tematem, kreatywność, oraz walory artystyczne i estetyczne prac.
  2. Termin składania prac: od 24.10 do 25.10.2022  roku do nauczycieli swoich grup.
  3. Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród nastąpi  26.10.2022 (środa), tego dnia wszystkie dzieci przychodzą ubrane na pomarańczowo.
  4. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i dyplomy.
  5. Prace po konkursie można odebrać; nieodebrane dynie zostaną zniszczone.
  6. Prace będą wystawione  na zewnątrz przedszkola.
  7. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników zgodnie z RODO.
  8. Dodatkowe informacje można uzyskać u koordynatorów konkursu:  Agnieszki K. (logopedy), Kamili P. (grupa IV)