DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Państwo,

od 4 kwietnia 2022 r. od godz. 12:00 do 19 kwietnia 2022 r. do godz. 16:00  rodzice mogą rejestrować wnioski w elektronicznym systemie zapisów na dyżury wakacyjne, na stronie https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl

W dyżurach wakacyjnych biorą udział tylko dzieci aktualnie uczęszczające do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny jest uiszczenie opłaty za żywienie za cały pobyt. Szczegóły dostępne w harmonogramie po zarejestrowaniu się.

Nasze przedszkole dyżuruje w terminie 16-31 sierpnia.
Od 1 lipca do 15 sierpnia będzie nieczynne.
Można w tym czasie skorzystać z dyżurów w innych placówkach.

Uwaga!
przypominamy, że rodzice/opiekunowie prawni mogą podpisywać wniosek na dyżur wakacyjny za pomocą Profilu Zaufanego.

Uwaga!
Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023  korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji.