WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM

SZANOWNI PAŃSTWO,

Bardzo cieszymy się, że 1 września ponownie spotkamy się w naszym przedszkolu oraz będziemy mogli powitać nowe przedszkolaki i ich rodziców.

W związku z panującą pandemią koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami chcielibyśmy Państwa poinformować że:

• Pierwszego dnia, przyprowadzając dziecko do przedszkola prosimy jednorazowo wypełnić i przekazać pracownikowi przedszkola wypełnione oświadczenie - OŚWIADCZENIE kliknij  tutaj
  • Każdy rodzic przed wejściem do placówki codziennie wypełnia kartę informacyjną dotyczącą stanu zdrowia dziecka - KARTA INFORMACYJNA kliknij tutaj
  • Rodzice dzieci z grup: III, IV,  przyprowadzając dziecko do placówki nie wchodzą do przedszkola tylko po zmierzeniu dziecku temperatury  oddają je pod opiekę osobie wyznaczonej przez dyrektora;
  • Rodzice dzieci z gr. I i II wchodzą do przedszkola ze swoim dzieckiem z obowiązkową maseczką na twarzy, po zmierzeniu dziecku  temperatury i dezynfekcji rąk przez rodzica  zaprowadzają je do szatni a następnie oddają  pod opiekę nauczyciela ( w szatni danej grupy nie może przebywać więcej niż 2 rodziców) (Nie wchodzimy do klasy !!!)

Dla dzieci z grup I i II prosimy przynieść:

- paczkę chusteczek suchych i nawilżających;

- piżamkę podpisaną imieniem i nazwiskiem dziecka;

- cienki kocyk powleczony w bawełnianą poszwę o wymiarach 160x200 (nie mniejsze);

- 3-4 zmiany ubranek tj. po trzy, cztery sztuki majteczek, koszulek, spodni, rajstop,skarpetek wszystko zapakowane w podpisanym worku tekstylnym(nie reklamówka!). Worek z rzeczmi na zmianę prosimy powiesić w szatni (na znaczku dziecka).

- kapcie najlepiej na rzepy lub z gumką.

Prosimy o podpisanie wszystkich rzeczy !!!

Dla dzieci z grup III i IV prosimy przynieść:

- kapcie na zmianę

- poszwię o wymiarach 160x200

- ubrania na zmianę według potrzeb dzieci (zostawiamy w szatni)

Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo na zebraniach. Termin i godziny zebrań pojawią się na stronie po 31 sierpnia, prosimy śledzić na bieżąco informacje na stronie przedszkola.