Strona głowna  /  Wydarzenia
Witamy w dziale wydarzenia
Wydarzenia

26 listopada odbyła się zabawa z okazji Dnia Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszakami. Podczas wspólnej zabawy przedszkolaki poznały historię powstania niezwykłej maskotki, wysłuchały wierszy o misiach recytowanych przez nauczycieli. W wyjątkowy sposób święto pluszowego misia obchodziły najmłodsze przedszkolaki. Piotruś przyniósł do przedszkola ciasto w kształcie misia. Wszystkim maluszkom bardzo smakowało. Dziękujemy.

data dodania: 2018-12-02 22:26:35

14 listopada 2018 r. odbył się w naszym przedszkolu apel z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Każda grupa przygotowała krótki występ artystyczny upamiętniający wydarzenia z historii naszego kraju. W czasie apelu ogłoszono również wyniki konkursu plastycznego pt ,,Symbole narodowe”.  Wszystkim rodzicom dziękujemy za inspirowanie dzieci do działań plastycznych. Zwycięzcom - gratulujemy!

data dodania: 2018-11-15 13:36:14

Dzieci z grupy III uczestniczyły w jesiennych warsztatach plastycznych organizowanych w VII Ogródku Jordanowskim przy ul. Namysłowska 21 w Warszawie.  Przedszkolaki pracowały z gliną, w której odbijały liście dębu. Odbite i wycięte z gliny liście czekają teraz na wyschnięcie.  W najbliższym czasie dzieci ponownie odwiedzą Ogródek Jordanowski, aby dokończyć prace.

zapraszamy do galerii.

data dodania: 2018-11-15 13:21:06

9 listopada 2018 r. nasze przedszkole uczestniczyło w akcji ,,Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. O godzinie 11.11 wszystkie przedszkolaki zaśpiewały hymn Polski.

data dodania: 2018-11-13 23:30:32

7 listopada 2018 r. odbyła się impreza pt. ,,Święto pieczonego jabłka”. Dzieci tego dnia przyszły do przedszkola ubrane na czerwono, Każda grupa przygotowała opaski na głowę z emblematem jabłka. Podczas wspólnej zabawy było wiele uśmiechu i radości.

data dodania: 2018-11-09 22:59:03

10 października dzieci z naszego przedszkola przyłączyły się do międzynarodowej akcji sadzenia drzew. Celem podjętych działań było uświadomienie dzieciom znaczenia drzew w środowisku przyrodniczym. Przedszkolaki wraz z nauczycielkami wybrały miejsce, przygotowały podłoże i zasadziły sadzonki, z których wyrosną nowe drzewa. Na koniec akcji najstarsze dzieci podlały wodą nowych ,,mieszkańców ogrodu przedszkolnego”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

data dodania: 2018-10-27 18:11:15