Strona głowna  /  Wydarzenia
Witamy w dziale wydarzenia
Wydarzenia

Nasza dwutygodniowa praca nad Smokiem Wawelskim została uwieńczona sukcesem. W dzielnicowym konkursie organizowanym pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga - Północ nasz smok ,,z pazurem" okazał się bezkonkurencyjny i zdobyliśmy 1 miejsce. Brawo dzieci z grupy III.

Zapraszamy dogalerii.

data dodania: 2019-04-09 18:06:12

21marca, w pierwszy dniu wiosny, dzieci z grupy III wykonały tradycyjną Marzannę. Podczas wspólnego spotkania w ogrodzie przedszkolaki pożegnały zimę i powitały wiosnę. W tym dniu szczególne zadanie miały dzieci z grupy II.. Zadanie polegało na nadaniu paczki z Marzanną na biegun północny. Z okazji pierwszego dnia wiosny wszystkie dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie pod hasłem ,,Witaj wiosno”.

data dodania: 2019-03-22 18:55:43

Dzieci z grupy IV zostały zaproszone na Dni Przedszkolaka do  Szkoły Podstawowej nr 395 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego przy ul. Sierakowskiego 9 w Warszawie. Wizyta w szkole była okazją do obejrzenia wyposażenia sali ruchowej, sprawdzenia swojej sprawności i wytrzymałości fizycznej. Przedszkolaki obejrzały salę komputerową, uczyły się programowania, uczestniczyły w grze multimedialnej w j. angielskim, zwiedziły bibliotekę i czytelnię.  Po wielu atrakcjach był też czas na odpoczynek w szkolnej stołówce i zjedzenie drugiego śniadania. Zapraszamy do galerii.

data dodania: 2019-03-04 12:20:32

data dodania: 2019-03-04 12:06:30

Dzieci z grupy IV zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej 127 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kowieńskiej 12/20 w Warszawie. Uczestnicząc w zajęciach lekcyjnych klasy pierwszej dzieci mogły zadać pytania uczniom i nauczycielce. Duże zaangażowanie przedszkolaki wykazały podczas wykonania pracy plastycznej.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.

data dodania: 2019-02-24 17:20:21

Dnia 18 lutego dzieci z II i III wybrały się do Kina Praha, gdzie aktorzy z Wrocławskiego Teatru Art przedstawili spektakl pt. "Baśnie polskie". Spektakl składał się z trzech przedstawień: ,,Szewczyk Dratewka", ,,Żywa Woda", ,,Złota Kaczka".

Dzieci miały możliwość obejrzenia niespotykanych form teatralnych z wykorzystaniem  pięknych lalek i barwnych kostiumów.

Przesłaniem przedstawień było uświadomienie dzieciom, że wszystko w życiu każdego człowiek zależy od jego postępowania, odwagi i właściwej postawy.

data dodania: 2019-02-24 17:09:35