CHOiNKOWE PiERNiCZKi

rok temu

pieczenie-i-wypieki-ruchomy-obrazek-0016      pieczenie-i-wypieki-ruchomy-obrazek-0095   Rodzinne świąteczne zadanie! pieczenie-i-wypieki-ruchomy-obrazek-0043

„Choinkowe pierniczki”

Celem rodzinnego zadania jest zachowanie tradycji pieczenia świątecznych pierników, rozwijanie aktywnej twórczości i wyobraźni dzieci, kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

ZASADY UCZESTNICTWA:

1. Zadanie skierowane jest do dzieci i rodziców Przedszkola Nr 171
  2. Dzieci z Rodzicami wykonują w domu pierniczki na choinkę (ozdoba wisząca). Pierniczek należy wykonać z produktów spożywczych. Dodatkowo powinien mieć dziurkę wraz z ozdobną tasiemką, do której dołączana będzie metryczka z imieniem dziecka oraz nazwą grupy.
  3. Każda rodzina może przygotować 1 ozdobę piernikową o max. wymiarach 12x12 cm.
  4. Wszystkie pierniczki zostaną wyeksponowane na choince obok gabinetu Pani Dyrektor.
  1. Wykonane pierniczki należy dostarczyć nauczycielom grup do 9 grudnia 2022 r.
  2. Koordynatorkami konkursu są: p. Kamila P. (nauczyciel) i p. Agnieszka K, (logopeda).

Razem twórzmy magię Świąt!

Dyrektop Przedszkola