UROCZYSTE OTWARCiE PLACU ZABAW

rok temu
W dniu 14 listopada 2022 r.  o godz. 10.00. odbyło się uroczyste otwarcie naszego placu zabaw, które zostało wyremontowane i oddane do użytkowania.
W uroczystości, której przewodniczyła Dyrektor Pani Małgorzata Piesiewicz uczestniczyli: Pan Dariusz Kacprzak - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga Północ, Pan Jacek Wachowicz - Radny Dzielnicy, Pani Agnieszka Suzdalcew - Kierownik Referatu Wydziału Oświaty i Wychowania oraz Przedstawiciele Rady Rodziców z Przewodniczącą Panią Natalią Klimek na czele. Świętowanie umiliły występy dzieci z grupy III i IV. Odbyło się również wspólne przecinanie wstęgi z którym świetnie poradziły sobie nasze przedszkolaki. Następnie zaproszono gości do wspólnego oglądania kolorowego i bezpiecznego placu zabaw w poszukiwaniu palm, kokosów i morskich stworów.

Remont placu zabaw został zrealizowany ze środków Dzielnicy przy wsparciu Miasta st. Warszawy.

Małgorzta Piesiewicz