ROZDANiE NAGRÓD W KONKURSiE ,,JESiENNY KWiAT

7 miesięcy temu

5 października 2023 r. o godz. 10.00 w Pałacyku Ksawerego Konopackiego odbyło się rozstrzygnięcie dzielnicowego konkursu ekologiczno-plastycznego pt. „Jesienny kwiat”, który organizowało nasze przedszkole. Honorowy patronat nad konkursem objął Pan Jacek Jeżewski Burmistrz Dzielnicy Praga Północ. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania dzieci otaczającą przyrodą oraz kształtowanie postaw proekologicznych poprzez wykorzystanie do działalności plastycznych materiałów pochodzących       z recyklingu.

Naszą uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Pan Jacek Jeżewski - Burmistrz Dzielnicy Praga Północ, Pan Mateusz Kędzierski - Rzecznik prasowy w dzielnicy Praga Północ, Pan Michał Pajdziński- Kierownik Biblioteki nr 6 przy ul. Strzeleckiej, Pani Anna Gold- Specjalista ds. wydarzeń Pałacyku Konopackiego, Dyrektorzy Przedszkoli Pragi Północ, Przedstawiciele Rady Rodziców naszego przedszkola z Przewodniczącym Panem Pawłem Pigurą, Rodzice i Dziadkowie dzieci 5- letnich naszego przedszkola oraz biorących udział w konkursie, dzieci z Przedszkola nr 171      i 167 oraz laureaci- którzy zdobyli nagrody i wyróżnienia.

Po otwarciu uroczystości i przywitaniu gości przez Panią Dyrektor Małgorzatę Piesiewicz uroczystość uświetniły występy dzieci z gr. III które wprowadziły publiczność w atmosferę jesiennego nastroju. Po gromkich oklaskach publiczności głos zabrała Pani Agnieszka Sielicka, która przybliżyła cele i zasady zorganizowanego konkursu. Następnie głos oddano Panu Jackowi Jeżewskiemu Burmistrzowi Dzielnicy Praga Północ, który pogratulował dzieciom i nauczycielom za wspaniałe pomysły               i wykorzystanie materiałów odpadowych jako inspiracji w twórczości dziecięcej.

Następnie przystąpiono do wręczenia nagród i wyróżnień laureatom konkursu po czym zaproszono wszystkich do oglądania wystawy.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i rozwijania talentów.

Sponsorem nagród był Urząd Dzielnicy Praga Północ.

Wszystkich zainteresowanych przebiegiem uroczystości zapraszamy do zakładki ,,Aktualności"