Strona głowna  /  Wydarzenia
Witamy w dziale wydarzenia
Archiwum wydarzeń

14 listopada 2018 r. odbył się w naszym przedszkolu apel z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Każda grupa przygotowała krótki występ artystyczny upamiętniający wydarzenia z historii naszego kraju. W czasie apelu ogłoszono również wyniki konkursu plastycznego pt ,,Symbole narodowe”.  Wszystkim rodzicom dziękujemy za inspirowanie dzieci do działań plastycznych. Zwycięzcom - gratulujemy!

data dodania: 2018-11-15 13:36:14

9 listopada 2018 r. nasze przedszkole uczestniczyło w akcji ,,Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. O godzinie 11.11 wszystkie przedszkolaki zaśpiewały hymn Polski.

data dodania: 2018-11-13 23:30:32

7 listopada 2018 r. odbyła się impreza pt. ,,Święto pieczonego jabłka”. Dzieci tego dnia przyszły do przedszkola ubrane na czerwono, Każda grupa przygotowała opaski na głowę z emblematem jabłka. Podczas wspólnej zabawy było wiele uśmiechu i radości.

data dodania: 2018-11-09 22:59:03

10 października dzieci z naszego przedszkola przyłączyły się do międzynarodowej akcji sadzenia drzew. Celem podjętych działań było uświadomienie dzieciom znaczenia drzew w środowisku przyrodniczym. Przedszkolaki wraz z nauczycielkami wybrały miejsce, przygotowały podłoże i zasadziły sadzonki, z których wyrosną nowe drzewa. Na koniec akcji najstarsze dzieci podlały wodą nowych ,,mieszkańców ogrodu przedszkolnego”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

data dodania: 2018-10-27 18:11:15

Po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskiej akcji ,,Pola nadziei”.  W ogrodzie przedszkolnym przedszkolaki zasadziły cebulki żonkili. Każdy kwiatek będzie symbolem pamięci o osobach chorych i cierpiących.

zapraszamy do galerii.

data dodania: 2018-10-27 17:51:59

WIELKA AKCJA "SPRZĄTANIA ŚWIATA"

Po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji ,,Sprzątania świata”. Celem zajęć było rozbudzenie zaangażowania dzieci w dbanie o środowisko przyrodnicze.  W ramach podjętych działań przedszkolaki wyposażone w rękawiczki, worki na śmieci sprzątały ogród przedszkolny.  Korzystając z okazji przypominamy, że na terenie naszego przedszkola organizowanych jest wiele akcji np. prowadzimy zbiórkę zużytych baterii,  korków, podejmujemy działania na rzecz osób potrzebujących wsparcia. Dbając o rozbudzanie postaw prospołecznych przedszkolaków zachęcamy Rodziców wraz z dziećmi do włączania się w akcje.

data dodania: 2018-10-22 17:50:46