WYNiKi KONKURSU ,,Z WiZYTĄ U PSZCZÓŁ

rok temu

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkolaki osiągnęły kolejny sukces w konkursie plastycznym organizowanym na terenie dzielnicy Praga Północ.                    W konkursie wzięło udział 33 prac. Głównymi kryteriami oceny były: pomysł               i estetyka, ilość wykorzystanych materiałów naturalnych oraz samodzielność, na którą jury kładło szczególny nacisk. Wśród nagrodzonych prac w kategorii 3-4  lata (praca 3D) nagrodę otrzymała Kasia P. oraz Daniel J. (praca płaska). Dzieci zajęły trzecie miejsca. W kategorii 5-6 lat  (praca 3D) nagrodę otrzymała Zuzia N. zajmując trzecie miejsce. W kategorii 5-6 lat (praca płaska) pierwsze miejsce zajął Staś G.

Wszystkim dzieciom GRATULUJEMY !!!

Wszystkie prace będzie można obejrzeć 21 maja 2022r. podczas Pikniku Rodzinnego ,,Przyjaciele Pszczół”, organizowanym przez VII Ogród Jordanowski, w sobotę 21 maja, w godzinach 10.00-15.00.