,,PLANETY, GWIAZDY I INNE TAJEMNICE KOSMOSU? - DZIELNICOWY KONKURS PLASTYCZNY

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w dzielnicowym konkursie plastycznym pt: „Planety, gwiazdy i inne tajemnice kosmosu”. Konkurs miał za zadanie popularyzację wiedzy o wszechświecie, rozwijać kreatywność u dzieci oraz promować ich twórczość. Dzieci z gr IV do stworzenia „Układu słonecznego” wykorzystały czarną parasolkę, na której umieściły planety, wszystkie możliwe pojazdy i stwory, które im podpowiedziała wyobraźnia. W kategorii prac indywidualnych dzieci czteroletnich drugie miejsce zajął Nikodem S. z grupy II. W związku z tym, że zdobyliśmy I i II nagrodę w konkursie dnia 02.12.2019 r. zostaliśmy zaproszeni na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu połączone z występem dzieci z Przedszkola nr 165, które odbyło się w Domu Kultury Praga w sali koncertowej. Dzieci również miały możliwość obejrzenia wystawy wszystkich prac konkursowych.

Gratulujemy !