FINAŁ AKCJI SZLACHETNEJ PACZKI

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to,
                           kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
                                                                                 Jan Paweł II

W tym roku wzięliśmy udział w „Akcji Szlachetna Paczka”. Jest to ogólnopolska akcja realizowana pod hasłem „Lubię ludzi” przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej celem udzielanie bezpośredniej pomocy w formie darów przekazywanych wybranej osobie. My postanowiliśmy spełnić świąteczne marzenia pani Irenki i zaspokoić jej kluczowe potrzeby rozpoznane przez woluntariuszkę. Dzięki zaangażowaniu personelu, rodziców oraz dzieci udało nam się zgromadzić środki finansowe pozwalające na zakup kuchenki wraz z montażem. Świąteczne paczki zapełniliśmy przekazaną przez naszych darczyńców: żywnością, środkami higieniczno - sanitarnymi, odzieżą oraz garnkami. Dzieci wraz z rodzicami wykonały kartki z życzeniami, które na pewno wywołają wzruszenie u pani Irenki i wypełnią samotne chwile.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji „Świąteczna paczka”

Zapraszany do galerii.