To takie proste!
Strona głowna  /  Aktualności  /  SPOTKANIE Z BAJARZEM
SPOTKANIE Z BAJARZEM
data dodania: 2019-10-06 22:10:35

W dniu 30 września 2019 r. przedszkolaki z grupy II i III były na wycieczce w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 6, na ul. Strzeleckiej 21. Miały przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z bajarzem – panem Szymonem Góralczykiem. Zabrał on dzieci w świat wierszy min „Rzepka”, „Dyzio Marzyciel”, „Pan Maluśkiewicz i wieloryb” oraz książek Marii Kownackiej pt. „Wesołe przedszkole” i „Plastusiowy pamiętnik”. Pan Szymon czarował swoim głosem i dźwiękami instrumentów oraz w trakcie aktywnego słuchania inicjował wiele zabaw. Dzieci ilustrowały ruchem treść oraz radośnie włączały się w zabawy ze śpiewem oparte na prostych rymowankach. To magiczne spotkanie na zawsze pozostanie we wspomnieniach przedszkolaków rozbudzając ich wyobraźnię i zainteresowanie literaturą.