Strona głowna  /  Aktualności

Archiwum aktualności

W  trakcie wycieczki dzieci mogły wejść na hale montażowe i poobserwować pracę specjalistów nad podzespołami do samolotów typu CASA. Przewodnik opowiedział i zademonstrował materiały z jakich zbudowany jest samolot. Na zakończenie wizyty w instytucie, przedszkolaki miały okazję poobserwować startujące samoloty na lotnisku Chopina . Zapraszamy do galerii.

data dodania: 2019-05-26 16:08:35

We wtorek odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty baniek mydlanych. Dzieci miały okazje obejrzeć pokazy iluzji bańkowej. Każda wykonywana sztuczka (człowiek w bańce i w tęczy z bańki, bańki dymne, ogniste, ognista piana, triki z ręki, klejenie baniek, śmieszne gagi z bańkami, burza baniek) wywoływała wśród przedszkolaków wielki aplauz. Zapraszamy do galerii.

data dodania: 2019-05-19 20:55:17

Z okazji 120 urodzin Ewy Szelburg - Zarembiny dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w dzielnicowym konkursie recytatorskim poezji autorki "Kije samobije ... i inne wesołe historie". W konkursie z grupy III wiersze ,,Do domu, do domu", ,,Idzie niebo ciemną nocą", ,,Słonko się kładzie" zaprezentowały Marcela F., Julia J. i Julia U. Z grupy IV wiersz pt. "Złoty jeż" deklamowała Anastazja P.

data dodania: 2019-05-07 12:08:13

Dzieci z grupy IV zostały zaproszone na Dni Przedszkolaka do  Szkoły Podstawowej nr 395 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego przy ul. Sierakowskiego 9 w Warszawie. Wizyta w szkole była okazją do obejrzenia wyposażenia sali ruchowej, sprawdzenia swojej sprawności i wytrzymałości fizycznej. Przedszkolaki obejrzały salę komputerową, uczyły się programowania, uczestniczyły w grze multimedialnej w j. angielskim, zwiedziły bibliotekę i czytelnię.  Po wielu atrakcjach był też czas na odpoczynek w szkolnej stołówce i zjedzenie drugiego śniadania. Zapraszamy do galerii.

data dodania: 2019-03-04 12:20:32

Szanowni Rodzice

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 20 lutego 2019 r. do dnia 7 marca 2019 r. do godziny 20.00 trwa rekrutacja dzieci na nowy rok szkolny 2019/2020.

Zapisy w SYSTEMIE Biura Edukacji w zakładce REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH  .

Rodzice wypełniają elektronicznie wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola.

Wypełniony i wydrukowany wniosek, podpisany przez obojga rodziców oraz dokumenty/oświadczenia potwierdzające kryteria rodzice składają
do sekretariatu przedszkola w godzinach 8-16.

data dodania: 2019-02-24 17:40:34

Dzieci z grupy IV zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej 127 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kowieńskiej 12/20 w Warszawie. Uczestnicząc w zajęciach lekcyjnych klasy pierwszej dzieci mogły zadać pytania uczniom i nauczycielce. Duże zaangażowanie przedszkolaki wykazały podczas wykonania pracy plastycznej.

Zdjęcia do obejrzenia w galerii.

data dodania: 2019-02-24 17:20:21

Dnia 18 lutego dzieci z II i III wybrały się do Kina Praha, gdzie aktorzy z Wrocławskiego Teatru Art przedstawili spektakl pt. "Baśnie polskie". Spektakl składał się z trzech przedstawień: ,,Szewczyk Dratewka", ,,Żywa Woda", ,,Złota Kaczka".

Dzieci miały możliwość obejrzenia niespotykanych form teatralnych z wykorzystaniem  pięknych lalek i barwnych kostiumów.

Przesłaniem przedstawień było uświadomienie dzieciom, że wszystko w życiu każdego człowiek zależy od jego postępowania, odwagi i właściwej postawy.

data dodania: 2019-02-24 17:09:35

Przed świętami Bożego Narodzenia odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty i spotkania z udziałem zaproszonych gości. Najmłodsze przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców na grupowe warsztaty świąteczne pt. ,,W zimowej zamieci”. Podczas spotkania dzieci zaśpiewały piosenkę o gwiazdkach, ulepiły śniegowego bałwana i zaprosiły rodziców do wspólnego wykonanie świątecznych kartek. Najstarsze przedszkolaki przedstawiły jasełka, wspólnie śpiewały kolędy i pastorałki. Po występach dzieci przyszedł czas na życzenia i świąteczny poczęstunek. Wspólnie spędzone chwile były pełne wzruszeń. Zapraszamy  do obejrzenia zdjęć.

data dodania: 2018-12-29 19:52:53